Nasze działania DRO Milanówek w 2020


Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej realizuje zadania w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030  

Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej.

  Zakupione w roku 2020 w ramach PROO i zainstalowane urządzenia do kuchni w postaci grilla lawowego i klimatyzatora wykorzystywane są od grudnia 2020 r. – Dzięki tym urządzeniom w Domu Rehabilitacyjno Opiekuńczym w Milanówku zwiększyliśmy różnorodność wydawanych posiłków oraz poprawiliśmy warunki pracy pracowników w kuchni. Grill lawowy Klimatyzator jednostka wewnętrzna Klimatyzator jednostka zewnętrzna   Zakupiony w ramach PROO i zainstalowany klimatyzator w  kuchence pracowni kulinarnej, poprawił warunki rehabilitacji mieszkańców domu oraz poprawił warunki pracy pracowników prowadzących zajęcia terapeutyczne w Domu Rehabilitacyjno Opiekuńczym w Milanówku. Klimatyzator jednostka wewnętrzna Klimatyzator jednostka zewnętrzna Zakupione w ramach PROO i zainstalowane nowe urządzenie wytwornicy pary spowodowało zwiększenie efektywność i poprawiło warunki pracy pracowników w pralni w Domu Rehabilitacyjno Opiekuńczym w Milanówku. Wytwornica pary   Dom Rehabilitacyjno Opiekuńczy w Milanówku informację o realizacji zadania w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 - Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej zmieścił na swojej tablicy informacyjnej.